آیا جن از بسم الله می ترسد؟

جن ها چگونه عاشق می شوند؟ اگر ميانگين عمر انسانها رو 80 درنظر بگيريم، ميانگين عمر جن ها 1000 ساله اما مثل انسانها ممکنه از ميانگين بيشتر يا کمتر هم زندگي کنند. روش دیگر استفاده از زغال چوب این است که دیگر این است که محتویات 2 یا 3 کپسول زغال چوب را در یک کاسه کوچک خالی کنید. یکی دیگر از روش های درمان نیش زنبور، استفاد ه از سیر می باشد. یکی دیگر از روش های درمان نیش زنبور ، استفاده از خمیر دندان سفید می باشد.خمیر دندان سفید کمک می کند تا سم اسیدی را خنثی کند که به نوبه خود باعث تسکین سریع درد و تورم می شود.برای استفاده از آن بهتر است خمیر دندان سفید را در ناحیه آسیب دیده بمالید و اجازه دهید برای چند ساعت روی پوست بماند و سپس آن را با آب ولرم بشویید و در صورتی که نیاز بود آن را تکرار کنید.توجه داشته باشید که از سفید کننده، ژل یا خمیر دندان رنگی استفاده نکنید.

آیت الله سیدعلی خامنه ای نیز در این باره می فرمایند: «این کار فی النفسه اشکال ندارد، مشروط بر این که از راه هایی که شرعاً حلال هستند اقدام شود». این کار نیازمند یک جلسه معاینه دقیق و تخصصی دارد. دکتر علی حریرچی اعتقاد دارد نباید به یکباره زیر دوش رفت و بهتر است در بدو ورود به حمام، بتدریج زیر دوش رفته تا تغییراتی در جریان خون ایجاد نشود و حرارت متوسط آب بین ۳۴ تا ۳۷ درجه باشد. توجه داشته باشید که نباید شامپو را روی پشت حیوان بریزید، زیرا ممکن است بقایای آن زیر موها باقیمانده و با آب شسته نشود.

خوردن سیر به صورت منظم می تواند شما را از حمله حشرات نجات دهد. زنبورها به جز قطب جنوب در تمام نقاط جهان یافت می شوند و فواید زیادی دارند از جمله: تولید عسل که دارای خواص درمانی و دارویی زیادی است، گرده افشانی گل ها و ساخت موم زنبور عسل.

وقتی پوستمان با دوش گرفتن و یا حمام زیادی خشک می شود، تمایل خواهیم داشت که از مرطوب کننده به پوست خود بزنیم. برای استفاده از آن 2 یا 3 آسپرین را پودر کنید و با آب کافی مخلوط کنید تا خمیری را تهیه کنید و آن را در منطقه آسیب دیده قرار داده و اجازه دهید خشک شود و آن را با آب ولرم بشویید و در صورت نیاز تکرار کنید. برای تهیه خمیر آن را با آب کافی مخلوط کنید. برای استفاده از سیر به منظور درمان زخم نیش زنبور، سیر را له کرده و آن را مستقیما در منطقه آسیب دیده قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید