ارتباط انسان با جن چگونه انجام میشود؟

اولین نکته این است بهترین زمان برای استحمام نوزادان قبل از شیر خوردن آنهاست چون بعد از شیر خوردن احتمال بالا آوردن و استفراغ وجود دارد . نکته مهمی که مادران باید بعد از تولد نوزاد باید به آن توجه داشته باشند ! خیلی افراد حتی بعد از خواب هم سعی می کنند بفهمند که چه دیده اند یا چه شنیده اند. هر فردی چه جوان و چه سالمند دارای علایق و سلیقه خاصی است. همچنین بخوانید : چه وسایلی برای حمام کردن نوزاد نیاز است؟

برای مثال ممکن است زمانی خواب خیانت ببینید که در طول روز اصلا به آن فکر نکردید یا هیچ گونه مشغله ذهنی در مورد آن نداشتید. شـما می ترسید دیگران بشما تکیه کنند ودر مورد راضی کردن نیازهاي دیگران نگران هستید. زمانی که به آن دست می زنید، ناحیه مفاصل گرم هستند. دست پسر رو گرفتم کشیدم بیرون افتاد روم کت و شلوارش اصلا کثیف نشده بود تمیز بود “دیگه ندیدم زنه اومد بیرون یا نه” وقتی افتاد روم انگار چادرمو کشیدم رو خودمون به چشام نگاه کرد بعد صورتشو آورد جلو لبامو بوسید دوباره نگام کرد دید من راضیم شروع کرد به بوسیدنم گردنمو بو میکرد و می بوسید گردنم تو خواب بوی خوش میداد و نوک سینه هامو آروم مکید.

فهمیدن اینکه چرا این خواب بد به سراغتان آمده اولین قدم برای جلوگیری از پیش آمدن آنهاست. اگر مرد ثروتمندی در خواب ببیند که به همسرش خیانت میکند، به این معنی است که او در عالم بیداری دچار فقر و مرتکب زنا میشود. اگر موفق به کنترل کردن گربه شدید در ابتدا پاهای گربه را خیس کنید.

مرحله دوم – ابتدا سر نوزاد را بر روی دست تان تکیه داده و کتف او را به خوبی بچسبید و خیلی آرام او را از قسمت پاها وارد آب درون تشت کنید. مرحله پنجم – برای شستشوی قسمت پشت و کمر، نوزاد را به پشت برگردانید و در حالی که سینه او را به روی ساق دست تان تکیه داده اید، زیر بغل او را بگیرید و با دست دیگر به آرامی لیف را روی پشت و کمرش بکشید.

دیدگاهتان را بنویسید