استحمام در دوران قاعدگی

اما جن ها از من می خواستند که از همسرم جداشوم . چون به پایان آمد، همانند بیمدهندگانى نزد قوم خود بازگشتند».(احقاف: 29) بازگشت جن به طرف قوم خود، نشان دهنده این است که آنان زندگی دسته جمعی دارند. در پاسخ بایستی گفت زنبور نر هرگز نیش نمی زند، چون اصلا نیش ندارد!

مثلا خانمها در آشپزخانه و مواقعی که جلوی اجاق مشغول پخت و پز هستند احساس می کنند کسی پشت سرشان ایستاده یا از کنارشان رد می شود اما وقتی برمیگردند کسی را مشاهده نمی کنند. تعبیر خواب استحمام نوزاد این است که ایده های جدید و کارهای خلاقانه اش به ثمر خواهد نشس و خوشبختانه مدتی زیادی طول نمی کشد که به آنچه می خواهد، می رسد.

این مطلب برای همه رده های سنی از کودکان تا بزرگسالان قابل تعمیم است. چرخه قاعدگی طبیعی در زنان بین 21 تا 35 روز است. محققان به صورت تجربی به این مهم دست یافتند که تزریق زیر پوستی زهر زنبور عسل موجب تسکین دردهای دوران قاعدگی میشود. بازسازی و تحریک سیستم عصبی یکی دیگر از خواص نیش زنبور است.

پژوهشها این موضوع را بیان میکند که از بروز یائسگی زودرس جلوگیری میکند. اما مواردی وجود دارد که می توانید برای جلوگیری از جذب و تحریک کننده زنبورهای عسل انجام دهید. یکی از بهترین خواص نیش زنبور عسل درمان و پیشگیری از اماس است. نیش زنبور با اثرگذاری بر روی سیستمهای عصبی و اعصاب به درمان و پیشگیری از این بیماری کمک میکند.

دیدگاهتان را بنویسید