با نیش زنبور از شر این بیماری ها خلاص شوید! – Salamatnews

س:آیا این عكس هایی كه ادعا می شود از جن ها گرفته اند صحت دارد ؟ مادر بچه ها با گريه مى گويد: نمى دانم چرا بچه هايم اينطورى شده اند. س:جن ها به چه زبانی حرف می زنند ؟ او 8 فرزند دارد كه دو پسر او با ترک این منطقه خوش آب و هوا به قم رفته و درس طلبگی می خوانند .شیخ عباس كه اكنون چند سالی است كار دعا نویسی و جن گیری را رها كرده است می گوید این كار را از پدربزرگ مادری اش آموخته است و کتابی را که برای این کار استفاده می کند از او به ارث برده است.

برای این کار گربه را درون محفظه ای قرار دهید که قبلا آن را پر از آب کرده اید که مقدار این آب باید به قدری باشد که تنها پنجه های گربه را خیس کند. در محیطهایی مثل پارک یا جاهای پر از گل و باغهای میوه، لباس و کفش مناسب تن کودکتان کنید. اطمینان حاصل کنید که کودکتان هنگام بازی کردن در خارج از خانه کفش میپوشد، زیرا امتحال نیش خوردن پاهای برهنهٔ کودکتان بیشتر است.

به عنوان مثال، نتایج حاصل از یک آزمایش بالینی انجام شده در سال 2015 بر روی بیماران مبتلا به پلاک پسوریازیس حاکی از این است که زنبوردرمانی میتواند به ترمیم و بهبود ضایعات پوستی و کاهش التهاب آن کمک کند. زنبوردرمانی ممکن است در درمان بیماریهای پوستی التهابی موثر باشد. این روش درمانی برای بیش از 5000 سال به عنوان درمانی برای طیف وسیعی از بیماریها مانند سردرد، درد مفاصل و راشهای پوستی مورد استفاده قرار گرفته است. اگر شما پس از گزش مبتلا به یک واکنش آلرژیک شدید گشتید، باید با پزشک خود در مورد استفاده از کیتهای حاوی اپی نفرین که روش استفاده آسانی دارند، مشورت کرده و درصورت لزوم آنرا تهیه کنید تا در موارد خطرناک از آن استفاده نمائید.

با این وجود، چند آزمایش بالینی کوچک به این نتیجه دست یافتهاند که زنبوردرمانی یک روش درمانی بیخطر و موثر برای برخی از بیماریهاست. در سالهای اخیر زنبوردرمانی نتایج امیدوارکنندهای را نشان داده است، اگرچه بیشتر مطالعات انجام شده در این حوزه به کشت سلولی و آزمایشهای فاز حیوانی محدود میباشند.

دیدگاهتان را بنویسید