تعارض و تضادها میان غرایز

دیدم به آنها فرمودند: جن ترس ندارد، آنها کاری به مومن ندارند. جهت فرآوری زهر آنها و فروش به صنعت دارو سازی هست . ۴۰ درصد از ترکیب زهر زنبور عسل از ماده شیمیایی به نام ملتین است. نیش زنبورها از جمله زنبور عسل، زنبور گاوی قرمز و زنبور وحشی باعث ایجاد درد شدید، تورم، قرمزی و خارش می شود، اما برخی افراد ممکن است به نیش زنبور حساسیت نشان دهند که باعث شوک آنافیلاکسی و حتی مرگ در آن ها خواهد شد.

بیش از 5000 سال است که از زنبور به عنوان درمانی برای انواع بیماری ها از جمله سردرد، درد مفاصل و بثورات پوستی استفاده می کنند. اگر آنها احساس کنند که لانه آنها در معرض خطر است شروع به دفاع از آن می کنند و در این فرایند ممکن است به مردم اطرافشان حمله کنند.

اگر در حالت زنان بود و کسی با او همبستر شد، خواسته ای از جانب آن شخص برایش برآورده می شود. شما نگران آینده هستید و نگرانید که شریکتان در آینده نیز همراهتان خواهد بود یا خیر. شیوه زنبوردرمانی نیز یکی از این شیوههای طبیعی است که علاوه بر امتیازها و راهکارهای موثری که برای درمان بیماریها دارد، میتواند عوارض جانبیای را نیز برای بیمار به همراه داشته باشد.

با این حال، چند آزمایش بالینی کوچک، درمان نیش زنبور را یک درمان ایمن و موثر برای چند بیماری دانسته اند. این پاسخ به عنوان دلیل تأثیرات درمانی آن در برخی شرایط و بیماری های ناشی از عدم تعادل پاسخ سیستم ایمنی بدن نظریه پردازی شده است به عنوان مثال در بیماری هایی هم چون آرتریت روماتوئید، پسوریازیس، اگزما. به عنوان مثال افرادی که بعد از زنبوردرمانی دچار اختلال خواب، خارش، گرگرفتگی یا حالت تهوع میشوند نباید نگرانی چندانی داشته باشند، زیرا این علائم از جمله عوارضی است که در غالب بیماران پس از دریافت سم زنبور چه به صورت طبیعی و چه به صورت تزریقی دیده میشود و بعد از مدت زمان یك تا 2 روز از بین میرود یا توصیههای سادهای برای تسکین آنها وجود دارد که از میان آنها میتوان به تاثیر خمیر ماست و سدر برای کاهش میزان خارش بدن بعد از دریافت سم نیش زنبور اشاره کرد با استفاده از این خمیر میتوانید التهاب، خارش و قرمزی ناشی از این شیوه درمانی را به حداقل امکان برسانید.

دیدگاهتان را بنویسید