تعبیر خواب خود ارضایی زن – تــــــــوپ تـــــــــاپ

نهايت جمال انسان در نزد جن وقتی است که او در جسد ميزبان انسانی خود تا سال ها باقی بماند و مغز او را تحت کنترل در آورده و شخص روز به روز به همراه او پيرتر شده و حتی دندان هايش نيز در اثر کهولت بيفتد. میتوانید موقع درآوردن لباس و حمام کردن، بیمار را کاملاً لخت نکرده و اندام او را با حولهای بپوشانید. مثلاًبرخي از اروپاييان امروزي بر مبناي يك تفكر سنتي وقتي در خيابان راه مي روند دست هاي خود را تكان مي دهند تا از ارواح شرير دور بمانند ويا در روز معين از سال مراسمي برپا مي كنند كه در آن عده اي بسيار از مردم لباس شبيه به لباس اتاق عمل مي پوشند،بوقي در دست مي گيرند ودر آن مي دمند.اما بنابراعتقادات مسلمانان تنها موجودات ماواء الطبيعه فرشته ها و جن ها هستند و روح انسان وقتي كاملاًاز بدن انسان خارج شود نه تنها قدرتي ندارد بلكه انسان هم نمي تواند هيچ گونه تسلطي بر آن داشته باشد مگر به خواست خداوند.

علاوه بر این، در باره اینکه به جنّ هم امر و نهی شده است و جنّیان هم مکلفاند یا خیر، اختلافنظر هست. به زودی مقدار زیادی کار یا وظایف به شما محول میشود و شما نمیتوانید همهی آنها را اداره کنید. برای این کار بهتر است فقط موهای خود را در زیر شیر آب یا دوش آب سرد بگیرید تا اینکه بدنتان با آب سرد خیس نشود. در طول شب مغز شما هر یک ساعت و نیم یکبار وارد این مرحله می شود. برای کاهش خواب های ترسناک باید محل خواب و اتاق خوب خود را کمی تغییر دهید تا آرامش بیشتری در زمان خوابیدن داشته باشد.همچنین با اصلاح عادت های قبل از خواب نیز می توانید کیفیت خواب خود را بهبود بخشید.به صورت معمول بهتر است اتاق خواب حتما خنک ، تاریک و ساکت باشد.تا جایی که می توانید باید هیچ منبع نوری در اتاق خواب شما وجود نداشته باشد.حتی اگر بتوانید بدون چراغ خواب ، بخوابید بسیار عالی است .می توانید چراغ خوابی درکنار خود داشته باشید که خاموش باشد و در صورت نیاز به راحتی بتوانید آن را روشن کنید.

صدر المتالهين شيرازی معروف به ملا صدرا می نويسد:((جن را وجودی در اين جهان حس و وجودی در جهان غيب و تمثيل((عالم مثال))است،اما وجودشان در اين جهان هيچ جسمی که آن را نوعی از لطافت و اعتدال باشد نيست،جز آن که روحی در خور آن و نفسی که از مبدا فعال بر آن اضافه شده است می باشد آنان بدنمای لطيفی دارند که در لطافت و نرمی متوسط بوده و پذيرای جدائی و گرد آمدن است،چون جدا گشت،قوامش نازک و حجمش لطيف گشته و از ديگرن پنهان می گردد. حرارت آب گرم منزل را طوری تنظیم کنید که امکان سوختن پوست عزیزتان با آب داغ وجود نداشته باشد.

جنهایی که در آب انبارهای هند هستند از کمر به بالا شبیه انسان ولی پایین تنهشان مانند حیوانات است. آیا بیمار از درد و ناراحتی دیگری رنج میبرد؟ اگر بیمار اضطراب دارد و با حمام کردن به شدت مخالفت میکند، این کار را به وقت دیگری موکول کنید. بعضی از نوزادان به دلیل این که حمام کردن را دوست ندارند، در آن تایم شروع به گریه میکنند و مادران بسیار اذیت میشوند که این کار میتواند دلایل مختلفی داشته باشد. همه وسایل را از قبل آماده کنید تا مجبور نشوید بیمار را تنها بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید