حمام رفتن در این تایم ها ممنوع!

همچنین گروهی از جنیان مشاهده کردند که محمد (ص) آخرین فرستاده ی بر حق خداوند است که در غدیر دستان مبارک امام علی (ع) را بالا برد و جانشین خود برای پیروانش قرار داد, پس برای آن ها کاملا مشهود است که آخرین سلسه ی پیغمبری به دست چه کسی است و حق و باطل کیست و اگر جنی هم اکنون به دنیا آمده باشد از پدر و مادر و یا جد خود این موضوعات را شنیده و قبول میکند پس مسلمان شده و شیعه اهل بیت میشود, و آن دسته از جن هایی که کافر هستند طبیعتا برای منفعت یا هر چیز دیگر به خدا و رسولانش کفر میورزند و اینگونه باقی میمانند همانند بسیاری از انسان ها که اینگونه هستند.

روغن درخت چای یک روغن ضروری فوق العاده با خواص قوی است که می تواند درد را کاهش دهد و باعث خارش ناشی از نیش زنبور شود. حتما شنیدهاید که میگویند زنبور فقط یک بار میتواند نیش بزند و بعد از نیش زدن میمیرد. اگر فرد مبتلا به واکنش های آلرژیک آمپول اپی نفرین دارد، بلافاصله از آن استفاده کنید. همچنین از دیگر محل هایی که احتمال حمله ی زنبور های عسل وجود دارد، می توان به محیط هایی اشاره کرد که مقرّ گروهک های زنبوری می باشد. گروهک هایی که به دلیل ازدحام بیش از حد زنبور ها در کندو ها مجبور به تغییر محل زندگی خود و در نتیجه قرار گیری در تنه های پوک درختان، حفره ها و چاله های زمینی، کاکتوس ها، دیوار های سوراخ و ریخته شده، دالان ها و حتی مکان هایی سر پوشیده مانند کنتور های برق می شوند.

از این رو اگر به هنگام پیاده روی و یا حتی عبور از محیط هایی عمومی و سر باز متوجه زنبور هایی متعدد در اطراف خود شدید، وحشت زده نشوید. اگر به هنگام عبور خود از محیط هایی عمومی متوجه حرکات غیرعادی زنبور های عسل در اطراف خود و پرواز تعدادی از آن ها در بالای سر خود شدید، بدانید که بیش از حد به محدوده زیستی زنبور ها نزدیک شده اید و می باید هر چه زودتر از آنجا فاصله بگیرید.

یکی از این کارها رسیدگی به نظافت شخصی خود به ویژه حمام کردن است. از این رو نیش زدن زنبور ها و حمله آن ها به سوی افراد در حوالی کندو ها از احتمال بیشتری برخوردار می باشد. واکنش هایی تدافعی که منجر به حمله و نیش زنبور عسل می شود. زباله هایی که نه تنها خود منجر به بروز آلودگی هایی متعدد می شوند، بلکه با ایجاد بویی تند و ناپسند، منجر به تحریک زنبور ها می شوند. زمان آن رسیده کـه نگاه بهتری بـه زندگی خود بیاندازید، تغییراتی ایجاد کنید و درنتیجه شادی و آرامش را برای زندگی بـه ارمغان بیاورید.

دیدگاهتان را بنویسید