حمام کردن به سبک ایستگاه فضایی بینالمللی – ایسنا

هنگام شستن کودک باید از گرم بودن دمای حمام و اتاق اطمینان حاصل کنید تا از سرماخوردگی آن جلوگیری کنید. آب گرم بهترین گزینه برای حمام بچه ها است. سعی کنید استفاده از صابون ها ، شامپوها را به حداقل برسانید زیرا پوست تحریک می کنند و باعث جوش پوستی می شوند بنابراین اعمال یک پاک کننده ملایم و غیر صابونی گزینه مناسبی است. دوش گرفتن مثل مراقبه است، بنابراین هنگام دوش گرفتن به حالت موج مغزی آلفا آرام و در عین حال هوشیار وارد می شوید حالتی که برای ارائه ایده های خلاقانه گزینه مناسبی است، بنابراین اگر می خواهید خلاقیت های زیادی داشته باشید دوش صبحگاهی گزینه بهتری برای شما محسوب می شود.

هنگام خواب چربی پوست تجمع می یابد و دوش گرفتن بلافاصله بعد از بیدار شدن راهی عالی برای پاکسازی چربی و منافذ پوست محسوب می شود. به عنوان مثال بسیاری از آنان دیدن رابطه جنسی با همجنس در خواب را بر ترکیب کردن جنبه های مختلف زندگی شخص خواب بین تعبیر می کنند. تعبیر دیگر این اسـت کـه خواب بـه این معنی اسـت کـه شـما ساز مخالف میزنید و مخالف نظر جمع صحبت میکنید. در تعبیر دیگری از ایشان اگر کسی خواب بیند که دو مرد با یکدیگر رابطه جنسی دارند و وی نیز آن ها را شناخته و مخفیانه نظاره گر رابطه شان است تعبیرش آن خواهد بود که زوایای پنهانی از اهداف و فعالیت های آن دو نفر بر بیننده خواب آشکار شده و نفعی هم از آن ها به وی خواهد رسید.

اگر زن جوانی این خواب را ببیند، یـعـنـی عمرش طولانی خواهد شد، و یا اگر مردی که زن ندارد، در خواب ببیند در پستانش شیر جمع شده است، ازدواج میکند و صاحب فرزند میشود، ولی اگر زن داشته باشد، یـعـنـی ثروتمند میشود. اگر برای شما امکان دارد، مدت کوتاهی از حیوان فاصله بگیرید تا این کار را انجام دهد. اولین هدف شیاطین از برداشتن وسایل ما، بخصوص اگر موکلین طلسم باشند، دشمنی انداختن و دو به هم زنی بین اعضای خانواده ست.

از نظر زمانی انجام اولین حمام نوزاد به خود شما بستگی دارد! بسیاری از افراد دوست دارند صبح خود را با حمام کردن آغاز کنند در حالیکه برخی دیگر دوش گرفتن قبل از خواب را ترجیح می دهند انتخاب شما کدام یک از این گزینه هاست؟ صبر کنید احتمال می رود آنچه که شما انتخاب می کنید واقعا مهم نباشد.

دیدگاهتان را بنویسید