حمام کردن نوزاد

در صورت مشاهده نیش در زخم، آن را مطابق با مراحل زیر از پوست خارج کنید. اینکار مانع از فرو رفتن کودکان در زیر آب می شود و احتمال خفگی را کاهش می دهد. در این حالت علائم شامل درد، تورم، قرمزی و خارش هستند و تنها در قسمت گزیدگی وجود دارند. یکی از علائم حساسیت به نیش زنبور، واکنش آنافیلاکسی می باشد. در صورت مشاهده این علائم باید بلافاصله با اورژانس تماس بگیرید. جنها را نه میشود دقیقاً در زمرهی فرشتگان جای داد و نه آنها را شیطان نامید. نیش یا اندام نیشزنی زنبور عسل مثل یک پمپ اتوماتیک کار میکند و هرچه مدت بیشتری در پوست بماند، زهر بیشتری از آن آزاد میشود.

پرفسور عظیم اکبرزاده خیاوی متخصص بیوشیمی بالینی درباره تأثیر زهر زنبور عسل بر درمان کرونا، ادعا کرد با زهر زنبور عسل میتوان کرونا را درمان کرد. او حتی نتایج برخی از تحقیقاتش را در این زمینه ارسال کرد و گفت با کمک زنبوردرمانی حتی میتواند دردهای ناشی از بیماری زنا، را به حداقل ممکن برساند.

اگر کسیکه از دنیا رفته اسـت را در خواب ببینی لباسهاي خوب پوشیده اسـت، باایمان از دنیا رفته اسـت. توجه داشته باشید که این داروها می توانند باعث خواب آلودگی شوند. حاضر فقط دوستیم داره شکممو فشار میده و من دردشو انگار حس میکردم تو خواب وای خیلی وحشتناک بود بعد داشتم . حتی ممکن است روز بعد ناحیه گزیدگی هنوز قرمز، متورم، خارش دار و دردناک باشد. اگر نیش زنبور هنوز در پوست قرار دارد، آن را با استفاده از یک جسم صاف لبه دار مانند کارت اعتباری، کارت ملی و…

آنتی هیستامین هایی مانند دیفن هیدرامین (بنادریل) و کلرفنیرامین می توانند کمک کننده باشند. استفاده از محصولات نیش زنبور به صورت موضعی مانند سرم و مرطوب کننده، می تواند واکنش های شدید مثل خارش، کهیر و قرمزی را به دنبال داشته باشد. برای اطلاع از مصرف مناسب دوز دارو و اقدامات احتیاطی حتما از دستورالعمل های روی دارو پیروی کنید. از موچین یا انگشت برای گرفتن نیش و بیرون کشیدن آن استفاده نکنید زیرا این کار می تواند سم بیشتری را به داخل پوست آزاد کند. در صورت وجود نیش در پوست، آن را به آرامی و با ناخن انگشت یا لبه کارت اعتباری بیرون بکشید.

دیدگاهتان را بنویسید