حمام کردن کودکان

جن ها از نظر فيزيکي بسيار کند رشد مي کنند. پس فقط با تکیّه زدن بر این کرامت ذاتی نمی توان دم از برتری همه ی انسان ها بر موجودات دیگر زد. از زدن عطر با رایحه های شیرین و بوی گل در فضای باز خودداری کنید. در برخی مواقع، لباسها کاملا فضای خواب را تحت تاثیر خود قرار می دهند. همچنین، شستشوی طفل با آب نمک گرم و بعد با آب گرم، خشک کردن طفل با پارچه ملایم و پیچیدن در پوشش نرم و گرم و ایجاد حرارتی به اندازه حرارت رحم و محافظت نوزاد از هوای سرد و پاک کردن چشمها با حریر، برای نوزاد بسیار مفید است.سینه طفل بر دست چپ قرار داده شود و با دست راست بدن نوزاد شستشو شود.

اولین باری که در مورد این نوع حمام شنیدم یا دیدم در خانهای متعلق به Harlem Globetrotter ساخته شده بود. این گیاه خواص آرام بخش بر روی پوست دارد که باعث می شود آن را به عنوان دارویی طبیعی برای درمان زخم های ناشی از حمله زنبور استفاده کنیم. کف صابون را با دستمال شستشو بردارید و شروع به شستن گردن، پشت، شکم، بازوها و انگشتان کنید. گاهی می توان با استفاده از روغن اسطوخدوس ، محل نیش زنبور را درمان کرد. زنبور درمانی یا آپیتراپی (به انگلیسی :زنبور درمانی) استفادهٔ پزشکی از محصولات زنبور عسل است که می تواند شامل استفاده از عسل، ژل رویال، سم زنبور و…

شاید دارید یاد میگیرید که بیشتر به خانوادهتان رسیدگی کنید یا بیش از قبل اهل خانه و خانواده شوید. بیشتر ادعاها دربارهٔ زنبوردرمانی با استانداردهای علمی پزشکی مبتنی بر شواهد اثبات نشده اند. اگرچه زنبوردرمانی شامل استفاده از محصولات زنبور است، این کلمه بیشتر در ارتباط با درمان با سم زنبور است و نه استفاده از عسل یا دیگر محصولات زنبور. فراوان ترین جز فعال سم زنبور ملیتین (melittin) است که فعالیت ضدالتهابی قوی دارد. در واقع روغن اسطوخودوس خواص ضد التهابی دارد و یک روش مخصوص تسکین دهنده برای درمان زخم هاست. اگرچه سم زنبور مخلوط پیچیده ای از پپتیدها و پروتئین های متنوع است که برخی از آنها برای سیستم عصبی و سیستم ایمنی بدن اثرات سمی دارند.

هدف فاز اول تحقیقات در مرکز پزشکی دانشگاه جرج تاون در واشنگتن که مخارج آن توسط انجمن MSآمریکا(MSAA)تامین شد، بررسی ایمنی در استفاده از سم زنبور در افراد مبتلا به مولتیپل اسکلوروزیس(MS)بود. نیش زنبور دارای موادی می باشد که به سیستم اعصاب، قلب و غده فوق کلیه کمک می کند. نعناع و روغن نعناع دارای خواص ضد التهابی و ضد درد بوده و یکی از بهترین روش های خانگی برای درمان درد، تورم و التهاب نیش زنبور به حساب می آید.برای استفاده از آن 1 یا 2 قطره روغن نعناع را مستقیما بر روی نیش زنبور بمالید.

دیدگاهتان را بنویسید