خطرات و عواقب احضار جن !

فرشتگان زن و مرد و ازدواج و زاد و ولد ندارند اما انس و جن زن و مرد(سوره جن آیه 6) و ازدواج و زاد و ولد دارند (جن الشیطان، ص57). با استناد به آیه ۵۶ سوره رحمن، نه تنها به تناسل میان جنّیان، بلکه به امکان پدید آمدن نسلی از ازدواج جنّ با انس نیز عقیده داشته است.

اگر خواب ببینید با کسی پیمان ازدواج میبندید، نشانه آن است که خبرهایی ناگوار خواهید شنید. قرآن کریم می فرماید : عزیز مصر خوابی دید و از معبّران خواست آن را با سلام، این مواردی که گفته شده که تعبیر خواب گرفتن زن دوم نشان از رسیدن مال و ثروت است. اگر در خواب ببینید که روح و یا جن به شما ضربه ای وارد کرد به این معنی است که دچار یک دردسر ناخواسته و ناگهانی خواهید شد .اگر روح یکی از نزدیکان یا دوستانتان در اتاق سرگردان است نشانه آن است که احساس نا امنی و ناامیدی می کنید .اگر روح کسی را ببینید که در واقعیت هنوز زنده است نشانه آن است که از طرف آن دوست به شما آسیب خواهد رسید .

مثلا صدای جیغ زدن و فریاد یک نفر، صدای گریه یا خنده، موسیقی و آواز، صدای شکستن شیشه یا افتادن ظروف، صدای همهمه و یا صدای پچ پچ دو نفر بایکدیگر و صداهای مشابه دیگری که افراد ساکن در خانه آنها را می شنوند. ۱۱- برگ موز، جعفری یا ریحان را روی محل بمالید.

۱۵- ژل آلوئهورا و عسل را روی محل بگذارید. ۱۲- گلهای لهشده کلندولا را روی محل بمالید. ۱۷- چند قطره شربت سیب یا سرکه روی محل بگذارید. ۷- کرم هیدروکورتیزون ۰٫۵ یا ۱ درصد یا هر کرم استروئیدی دیگری. فرد تعقیب کننده معمولا یا موجودی وحشتناک است و یا انسانی ترسناک و همچنین حیوانات مختلف. اولین حمام نوزاد متناسب با سیاستهای پزشکی و بهداشتی مناطق مختلف متفاوت است. پیامدهای منفی زیاد حمام کردن برای موها شامل خشکی و شکنندگی و کدر شدن موها و بیشتر شدن احتمال شوره سر است.

دیدگاهتان را بنویسید