دانلود بازی مختار فصل قیام برای کامپیوتر (ترافیک رایگان و نیم بها)

۷. در یک عروسی زنی جن زده شده بود. همچنین اگر در حمام خود وان دارید؛ اجازه دهید که او برای خودش دقایق طولانی را در یک وان آب گرم استراحت کند. تعبیر خواب طلا زمانی معنا دارد که رویا را در نزدیکی سحر ببینید و موضوع خواب برگرفته از حوادث روز نباشد. در مورد دیدن گرفتن همسر دوم توسط شوهر میتوان اینگونه بیان کرد که در واقع این خواب نسبتی با شوهر فرد رویابین نخواهد داشت و بیشتر ناشی از احساس ناکارآمد بودن و ناتوانی بیننده خواب در زندگی بیداری است. داستان این فیلم در رابطه با زندگی و قیام “مختار ثقفی” است که درمورد جنگ های وی بعد از حادثه عاشورا می پردازد که نقش مختار به عهده “فریبرز عرب نیا” می باشد و از دیگر بازیگران این فیلم میتوان به “مهدی فخیم زاده”، “رضا رویگری”، “فرهاد اصلانی”، “فریبا کوثری” و دیگر بازیگران نامی و بزرگ سینمای ایران که در این اثر تاریخی مذهبی به ایفای نقش پرداختند، اشاره کرد.

در سریال مختارنامه چه کسی نقش مختار ثقفی را بازی کرد؟ ماه چهره خلیلی چه نقشی در سریال مختارنامه داشت؟ مسعود ولدبیگی و عبدالله اسکندری طراحان چهره پردازی سریال مختارنامه بودهاند و اجرای چهره پردازی با : داریوش صالحی، دانش کریمی، عظیم فراین، محمد عالی پور، مهرداد حیدرخوانی، علیرضا خورشید، سهراب ولدبیگی، بابک اسکندری، نیما اسکندری، میترا آقامیری، معین میرالی، یاور اسکندری، علیرضا رشیدی بوده است. آهنگساز سریال «مختارنامه» امیر توسلی و موسیقی تیتراژ آن با خوانندگی اکبر سلطانعلی (بازیگر نقش رستم، غلام شمر) و همنوایی لالایی صدیقه بحرانی با نوحهخوان بوشهری همراه بود و مسعود پاکدل نیز عکاس این سریال بود.

آهنگساز این سریال امیر توسلی بوده و موسیقی تیتراژ ابتدایی این سریال با خوانندگی اکبر سلطانعلی (بازیگر نقش رستم، غلام شمر) بود، و تیتراژ پایانی نیز همنوایی لالایی صدیقه بحرانی، نوحهخوان بوشهری همراه بود. این فیلم در سال ۱۹۸۱ تولید شد و هنرپیشهٔ نقش نخست آن، آنتونی کوئین در نقش عمر مختار است. کارگردان این سریال داود میرباقری و به تهیه کنندگی محمود فلاح و علی کریم و رضا اصغری بعنوان دستیاران اول کارگردان، محمود اردلان بعنوان طراحی و اجرای صحنههای جنگ، حمیدرضا آشتیانی پور سرپرست گویندگان و همچنین پرویز بهرام گویندهٔ پیشکسوت در مقام راوی و گویندگانی از جمله علی همت مومیوند، ژرژ پطرسی، اکبر منانی، بیژن علیمحمدی، امیر حکیمی، حسین عرفانی، ایرج رضایی، تورج مهرزادیان، منوچهر زندهدل، مریم شیرزاد و شوکت حجت حضور انجام می شد.

کارگردان این سریال داود میرباقری و به تهیهکنندگی محمود فلاح ساخته شده، محمود اردلان به عنوان طراحی و اجرای صحنههای جنگ، حمیدرضا آشتیانی پور سرپرست گویندگان و همچنین پرویز بهرام گویندهٔ پیشکسوت در مقام راوی و گویندگانی از جمله علی همت مومیوند، ژرژ پطرسی، اکبر منانی، بیژن علیمحمدی، امیر حکیمی، حسین عرفانی، ایرج رضایی، تورج مهرزادیان، منوچهر زندهدل، مریم شیرزاد و شوکت حجت حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید