دانلود و خرید کتاب هفت جن

علامۀ طباطبایی تشکّل جنها را نمی پذیرد و میگوید: «آن چه بر سر زبانها افتاده است که جن جسمی لطیف است و به هر شکلی حتی شکل سگ و خوک در میآید مطلبی است که هیچ دلیل عقلی و نقلی معتبر بر آن نیست. هر قدر که شما انسان ماهرتری در ایجاد ارتباط با جن باشید، عمق رابطه شما نیز بیشتر خواهد شد.

اگر انسان به یاد خدا و متوسل به 14 معصوم‰ بوده و از حدود شرع تجاوز نكند هیچ جنی نمیتواند بر انسان ضرر بزند. اگر در خواب مشاهده کردید کـه موجودی غیر انسان را زایمان کرده اید نشانه ترس شدید شـما درباره سلامتی فرزندتان اسـت. همانطور که او را مانند حالت شیر دادن در بغل گرفته اید و با دست چپ، پای راست او را از قسمت ران به خوبی چسبیده اید، با دست راست آرام آرام ابتدا بر روی پاهای نوزاد و سپس سینه او آب بریزید. 1- ابتدا سر نوزاد را بر روی دست تان تکیه داده و کتف او را به خوبی بچسبید و خیلی آرام او را از قسمت پاها وارد آب درون تشت کنید.

با چند بار حمام کردن، مادر می تواند از طریق گذاشتن آرنج دستش در آب درون تشت، گرم و سرد بودن آن را تنظیم نماید. هرگز زمانی که عجله دارید و یا به دلیل خاصی، عصبی و بی حوصله هستید، کودک را حمام نکنید، زیرا عصبانیت و رفتار خشن مادر نه تنها کودک را از حمام کردن بیزار می کند، بلکه او را نسبت به آب متنفر می نماید. همچنین در هنگام استحمام، مادر می تواند بدن کودک را مشاهده کند و از وجود هر گونه التهاب، ورم و یا حالت غیرعادى آگاه شده و در بهبود آن بکوشد. بهترین پیشنهاد این هست که هفته ای یک یا دوبار از پوست بدن لایه برداری کنید.

از سوی دیگر، اگر این بیماری شدید باشد می تواند سبب گلودرد شدید، تب زیاد و مشکلات دیگری شود. این لایه قهوه ای بیشتر در پوست سر نوزادهای تازه متولد شده دیده می شود. اگر در خواب ببینید برای یکی از دوستانتان حمام را آماده می کنید نشانه آنست که رابطه شما با این دوست قطع خواهد شد . در ابتدا برای مادری که تجربه چندانی ندارد، استفاده از دماسنج های مخصوصی که به همین منظور در داروخانه ها به فروش می رسند، توصیه می شود. به گزارش سلام نو به نقل از رکنا، باید بدانید که استحمام بیش از حد می تواند آسیب های جدی به سلامت پوست بدن برساند.

دیدگاهتان را بنویسید