راهكارهای مقابله با مزاحمتهای اجنه و طلسمها

جن که در اصل معنا مفهوم «پوشیدگی» دارد، از چشم انسان پوشیده است. قلمروی جمشید و سلیمان اولین قلمروهایی بودند که بر جن و شیاطین حکومت میکردند. همانطور که کودک را مانند حالت شیر دادن در بغل گرفته اید و با دست چپ، پای راست او را از قسمت ران به خوبی چسبیده اید، با دست راست آرام آرام ابتدا بر روی پاهای نوزاد و سپس سینه او آب بریزید. وقتی کودک را حمام میکنید باعث می شود خوب شیر مادر بخورد، خواب نوزاد راحت باشد و آرامش و سلامتی خود را به دست آورد.

در مورد نوزادان دختر، شستشوی این قسمت حساس از بدن کودک را با حرکت دست از سمت جلو به عقب انجام دهید تا از عفونت ادراری جلوگیری شود. سعی کنید نزدیک ظهر عروس هلندی را بشویید تا بتوانید قفس را پشت پنجره آفتابگیر قرار دهید. مادرانی که تجربه زیادی ندارند، می توانند از دماسنج استفاده کنند این دماسنج های مخصوص را از داروخانه ها می توانید تهیه کنید. این صابون ها طوری ساخته می شوند که به میزان اسیدیته پوست کودک لطمه ای وارد نمی کنند و به همین دلیل برای شستشوی موها ی نوزاد نیز مناسب هستند.

محققان توصیه می کنند که افراد باید دفعات حمام کردن را در فصول مختلف تغییر دهند به ویژه این که دمای محیط داخلی خانه هم روی خشک شدن پوست در فصول سرد سال تأثیر می گذارد. اولین هدف شیاطین از برداشتن وسایل ما، بخصوص اگر موکلین طلسم باشند، دشمنی انداختن و دو به هم زنی بین اعضای خانواده ست. این در حالی است که به دلیل گرم بودن هوا در فصل تابستان هر روز حمام کردن هم تأثیری روی خشکی زیاد پوست ندارد. از شب های سرد تابستان بود. پس می توانید به کمک این مقاله در مورد حمام کردن نوزادان تجربه ای کسب کنید که شاید بزرگتر های شما نیز از آنها آگاه نباشند.

زمانی که سه یا چها روز بین حمام رفتن فاصله می افتد، نقاط تیره رنگی روی پوست ایجاد می شود که احتمال عفونت های قارچی و باکتریایی را افزایش می دهد. حموم بچه ها را طولانی نکنید و او را محکم و زیاد لیف نزنید زیرا این کار او را بی قرار و بی حوصله می کند.

دیدگاهتان را بنویسید