زن در خواب تعبیر خواب ابن سیرین امام جعفر صادق

ریاضی ادامه داد: ساعت 16 و 5 دقیقه به من اطلاع دادند حال این کودک خوب نیست که بلافاصله برای معاینه به بخش اورژانس رفتم و درمان را آغاز کردم. وی افزود: این بیمار از روستای ‘بهمدی’ در 35کیلومتری جاسک به این مرکز درمانی آورده شد و طبق معاینه انجام شده چندین زنبور وی را نیش زده بودند. وی ادامه داد: در صورت جلسه نیروی انتظامی قید شد تعلل باعث مرگ فاطمه شده است و حتی پزشک داخلی و کودکان را بعد از یک ساعت خبر کرده اند. مدیر داخلی و همچنین رییس حراست بیمارستان که هنگام گفت و گوی خبرنگار با دکتر متخصص کودکان حضور داشتند، فقط سر خود را به علامت تاسف پایین انداخته و در برابر پرسش های خبرنگار سکوت کرده بودند.

دکتر «خدیجه ریاضی» متخصص کودکان بیمارستان خاتم الانبیا(ص) جاسک، در گفت و گو با ایرنا گفت: عصر دیروز یک دختر 9 ساله که برای درمان نیش زدگی زنبور به این بیمارستان آورده شده بود، درگذشت. با توجه به اینکه کودک فوت شده با نام «فاطمه روشنی» پدر خود را از دست داده است، یکی از همراهان بیمار به ایرنا گفت: ساعت 15 دیروز، دختر ما با پای خود به بیمارستان آمد و حتی قادر به صحبت بود اما پس از تزریق آمپول از حال رفت و حق خود می دهیم که شکایت کنیم.

به گزارش پایگاه 598، دو هفته پس از مرگ یک مادر باردار و نوزادش در شهرستان جاسک، یک دختر 9 ساله در پی زنبورگزیدگی در بیمارستان خاتم الانبیا(ص) این شهرستان جان باخت. جوش شیرین ماده ای قلیایی است که در خنثی نمودن سم اسیدی موثر بوده و از این رودر کاهش درد، خارش و تورم پس از گزیدگی سودمند می باشد.برای کاهش علایم ذکر شده کافیست 1 قاشق چای خوری جوش شیرین را با کمی آب به صورت خمیر در آورید و سپس بر روی محل گزش به مدت 10 دقیقه قرار داده و سپس موضع مورد نظر را با آب ولرم بشویید.

عسل را بر روی منطقه آسیب دیده گذاشته و پس از خشک شدن موضع را بشویید. برای بهره مندی از خواص ضد التهابی این قرص آسپرین را له کرده و با افزودن چند قطره آب به آن خمیری بسازید و خمیر به دست آمده را بر روی محل نیش زدگی بمالید و پس از 10 دقیقه موضع را بشویید . محل نیش را به آرامی با آب و صابون ملایم بشویید.

دیدگاهتان را بنویسید