شهر جن کجاست و چه شکلی است؟

اگر یک روز در میان به حمام میروید، باید دو بار شامپو کنید و اگر سه روز یک بار حمام میکنید، باید سه بار شامپو کنید؛ یعنی به ازای هر روز باید یک بار شامپو بزنید. هر روز حمام میروید یا یک روز در میان این کار را انجام میدهید؟

به طور معمول وقتی دوش میگیرید، آب روی سر و بدنتان جاری میشود و پوست و مویتان را شستشو میدهد و میرود. استفاده از دماسنج ساده ترین راه برای اندازه گیری دمای آب هست و به شما کمک می کند تا آب را در بهترین دمای ممکن تنطیم کنید. خداوند ما را آزاد آفریده و راه خوب و بد را به ما نشان داده است. شاید شوهر شما هیچ کاری نمیکند که حسادت شما را تحریک کند اما شما همچنان ترجیح میدهید تا او را از معاشرت با زنهای دیگر دور نگه دارید. شاید این طور تصور کنید که حمام کردن یک کار ساده بوده و نیاز به تکنیک خاصی ندارد اما با رعایت چند نکته ساده و مهم در حمام کردن، نه تنها نظافت بهتری خواهید داشت بلکه پوست و مو شما نیز بعد از هر بار حمام کردن، سالم تر و درخشان تر خواهد بود.

از طرف دیگر، وقتی دوش میگیرید، آب کمتری استفاده میشود تا بخواهید برای حمام کردن تمام اعضای خانواده وان را از آب پر و خالی کنید. بهتر است قبل از خیس کردن مو، با استفاده از شانه و برس مناسب، موهای خود را شانه بکشید تا تمام گره های موجود در مو باز شده و شست و شوی مو راحت تر باشد. ما در این بخش از زیبامون دات کام، تمام نکاتی که باید در طول دوش گرفتن و حمام و به طور کلی روش صحیح حمام کردن را برای شما همراهان عزیز گردآوری کرده ایم تا با استفاده از این نکات، بهترین مراقبت را از پوست و موهای خود داشته باشید.

حمام کردن، دوش گرفتن، شستن موها و پوست بدن و صورت همگی جز کارهای روزمره و مهمی هستند که تمام افراد باید به آن توجه داشته و در فاصله زمانی مشخص، (مثلا هر دو روز یک بار) آن را انجام داده تا پوست و موهای سالم تر، درخشان تر، تمیز تر و زیباتری داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید