فواید باورنکردنی نیش زنبور برای انسان

متداول ترین دیدگاه و اعتقادی که در سراسر جهان وجود دارد این است که بسیاری از افراد گمراه از هزاران سال قبل تا به امروز به اشتباه جن را خدا میداستند و به همین سبب آن ها را مورد تقدیس و پرستش قرار میدادند که به آن ها خدایان گفته میشود و هم اکنون هم رایج است.

به گفته دکتر حریرچی زمان این نوع استحمام نباید از ۵ دقیقه تجاوز کند، چرا که استحمام با آب سرد (۲۵ درجه) میتواند اثرات تحریککنندهای در اعصاب و عضلات داشته باشد و حرارت بدن را افزایش دهد، ولی در این حین برخی به استحمام با آب نیمهگرم (۳۳ تا ۳۵ درجه) علاقه دارند که زمان آن نباید از ۱۵ دقیقه تجاوز کند، چون ممکن است سبب خشکی پوست شود و در عین حال دستهای که علاقه به استحمام با آب گرم (۳۵ تا ۴۱ درجه) دارند، نیز نباید بیشتر از ۱۵ دقیقه در زیر آب باشند، چون پس از گذشت این مدت سستی و رخوت سراغ فرد خواهد آمد که تندی نبض، تنفس و افزایش گرمای بدن را در پی خواهد داشت.

حمام کردن عروس هلندی در تابستان که گرمای شدید آنها را اذیت میکند، باید هر روز انجام شود. اگر جلوهی آن را دوست دارید طرح آن را در خانهی خود پیاده کنید اما باید به فکر روزهای گرم هم باشید. 7. جنیان اگر معصیت کنند به دوزخ نیز می روند «وَلَقَدْ ذَرَأْنَا لِجَهَنَّمَ كَثِيرًا مِنَ الْجِنِّ وَالْإِنْسِ» (سوره اعراف/آیه179) برای دوزخ آفریدیم بسیاری از جن و انس را. اسلام این کار را نهی کرد و پناه بردن به آفرینندۀ جن و انس را امر فرموده است.

پارچه تمیز مرطوب را دور انگشت کوچک خود بپیچید و گوش نوزاد را تمیز کنید هرگز برای این کار از وسایل نوک تیز استفاده نکنید. این درمان را هر چند ساعت یک بار تکرار کنید. پس از نیم ساعت با آب منطقه آسیب دیده را بشویید. پس از اینکه خشک شد آنرا آبکشی کنید. سه دانه قرص آسپیرین را داخل مقدار مناسبی آب بیندازید و آنرا مخلوط کنید تا خمیر درست شود.

دیدگاهتان را بنویسید