ماجرای شگفتانگیز دیدار اجنه با آیت الله بهجت :: مفتاح 24 ساعته است

طوري که نوزاد جن 3 هفته بعد از تولدش تمام آگاهي هايي که يه انسان عادي در طول زندگيش مي تونه بدست بياره، در ذهنش داره. حمام کردن سالمندان به نام آنها تمام می شود اما به کام شماست! از سشوار کشیدن عروس هلندی برای خشک کردن او استفاده نکنید.

3- برای شستن سر نوزاد، در حالی که پشت سر او را به قسمت ساق دست تان تکیه داده اید، ران او را خوب و مطمئن بچسبید و سپس دست دیگرتان را به شامپوی مخصوص بچه آغشته کرده و با حرکات ملایم و دایره ای شکل سر او را شستشو دهید. یک دست لباس تمیز. اگر ببینی لباس خوب و نیکو داری، کسب و کار تـو خوب می شود.

اگر ببینی با پیرزن خیلی سالخوردهای آمیزش کردهای، به خواسته دنیوی خودت میرسی. ۳- جهت رعایت مراقبت های ایمنی و جلوگیری از احتمال بر زمین خوردن سالمندان به دلیل خستگی از حمام کردن، شما باید هر دو با هم از حمام خارج شوید تا کاملا بتوانید مراقب آنها باشید. شما می توانید از بشقاب میوه و شربت لیمو ترش، عسل در حین حمام کردن و یا بعد از آن، از والدین سالمند خود پذیرایی کنید و از این کنار هم بودن لذت فراوان ببرید. مقاله دیگری در وبسایت دردآشنا و کتاب راهنمای مراقبین جلد دوم در باره اصول حمام کردن مبتلایان به فرسایش مغز نوشتهام.

برای این کار به یک سفره پلاستیکی بزرگ و لگن دیگری احتیاج دارید. برای خشک کردن، حوله را روی پوست بیمار بگذارید و بردارید. ممکن است آنها بر روی زمین یا در آبها زندگی کنند و یا در حمامها، خانهها، قبرستانها و یا آب انبارها و یا حتی در درختان روزگار بگذرانند.. کشیدن حوله روی پوست ممکن است پوست شکننده بیمار را زخم کند. روپوش یا حولهای روی بیمار پهن کرده به او کمک کنید لخت شود. آرایش ملایم بیمار خانم و اصلاح صورت بیمار آقا میتواند در روحیه او و ملاقاتکنندگان مؤثر باشد.

دیدگاهتان را بنویسید