نیش زنبور – همه چیز مگ

يكى از اين خانواده ها كه ادعا مى كند فرزندش جن زده شده يك كوچه بالاتر و ديگرى چند كوچه آن سوتر ساكن اسصدای در می آمد، بلند می شدم و سمت در می رفتم، می دیدم در بسته است. بلی ، اجنه نیز دارای پدری هستند که اولین مخلوق جن می باشد و نام او « شومان » است . بهمین دلیل جهان نیز بشما پاداش می دهد و شـما از تمام چیزهایی کـه در آینده در انتظارتان خواهد بود لذت خواهید برد. می خواهیم در این مطلب به فرق کابوس دیدن کودک با هراس شب هنگام در وی پی ببریم.

شما میتوانید سوزش و قرمزی محل نیش را با کرم هیدروکورتیزون یا لوسیون کالامین درمان کنید. این روغن را با یک روغن حامل مانند روغن زیتون یا نارگیل رقیق کنید. اگر در گذشته تجربهی شوک آنافیلاکتیک بعد از نیش زنبور عسل را داشتهاید، برای پیشگیری از واکنش آلرژیک شدید همواره با خود EpiPen حمل کنید. اگر در منزل خود گیاه آلوئهورا نگهداری میکنید، یک برگ آن را بچینید و ژل آن را مستقیم بر روی ناحیهی آسیب دیده اعمال کنید. آلوئهورا: گیاه آلوئهورا برای خواص تسکین درد و پوست شناخته شده است.

این گیاه میتواند تورم، التهاب، درد و سوزش محل نیش را تسکین دهد. خراش دادن محل آسیبدیده میتواند موجب تشدید سوزش، تورم و قرمزی پوست شود. نارون کوهی را مستقیما بر روی محل آسیبدیده اعمال کنید. نارون کوهی: یک داروی گیاهی آزمایش شده برای درمان گزش حشرات و نیش زنبور عسل است. چه زمانی برای درمان ورم نیش زنبور عسل به پزشک برویم؟ در اکثر موارد، نیش زنبور عسل نیازی به مراجعه به پزشک ندارد.

در صورتی که هر یک از علائم واکنش آلرژیک جدی مانند مشکل در تنفس، کهیر یا سرگیجه را تجربه میکنید، با اورژانس تماس بگیرید. نیش زنبور عسل به طور سنتی با کمپرس یخ یا آب سرد درمان میشوند تا درد و تورم آن تسکین یابد. شما میتوانید از تمام انواع گل و یا ترکیبی استفاده کنید.تا زمانی که همهچیز درست ترکیب شود، مخلوطکنید و نمک را در شیشههایی ذخیره کنید.

دیدگاهتان را بنویسید