همه چیز در مورد تعبیر خواب خیانت زن به مرد و بر عکس

مطالعات نشان می دهد که طب سوزنی از طریق نیش زنبور، همراه با دارو های سنتی، درد را کاهش می دهند که حتی عملکرد مثبت آن روی 54 نفر آزمایش شده است که از طریق آن، درد در قسمت پایین کمر کاهش پیدا کرده است. تحقیقات نشان می دهد 29 درصد از افرادی که عوارض جانبی را تجربه کردند، حالت شان بین خفیف تا شدید بوده است. با این وجود، بهتر است بدانید هیچ نوع آزمایش اختصاص و خاصی برای تشخیص بیماری پانداس وجود ندارد. از شمال کره زمین تا جنوب کشور بدانند واکسن هم نمیتواند برای از بین رفتن ویروس کرونا موثر باشد بلکه تنها نیش زنبور عسل این قابلیت را دارد.

اعتقاد برخی بر آن است که چون جنیان در این دنیا هم تکلیف دارند و هم اختیار، نتیجه اعمالشان را در آخرت خواهند دید. براساس آزمایشی که با همکاری یکی از دانشجویان خود انجام دادهام مشاهده شد با تزریق زهر زنبور به یک بیمار حاد کرونایی، این فرد پس از یک روز کاملاً بهبود یافت و با تزریق زهر زنبور عسل در زانو، میتوان کرونا را درمان کرد. این علائم در اغلب موارد پس از یک تا 2 روز از بین می رود. برترینها: مثل اغلب اوقات جنجال از یک مصاحبه تلویزیونی شروع شد. سلول های بدن بعد از مدت زمانی مشخص به مرور ضعیف شده و از بین می روند و از بدن دفع می شوند.

برای تسکین خارش بدن بعد از دریافت سم نیش زنبور می توان از خمیر ماست و سدر استفاده نمود. بعضی از تحقیقات نشان می دهد که نیش زنبور به تنهایی می تواند اثرات ضد میکروبی در برابر باکتری ها داشته باشد و حتی بیماری لایم را بهبود ببخشد. همچنین تحقیقات نشان می دهد که طب سوزنی با نیش زنبور، عوارض جانبی بیشتری نسبت به تزریق آب نمک دارد. با کمک سم نیش زنبور و تزریق سطحی آن می توان به ترمیم و بازسازی غلاف های میانی اعصاب که به دلیل بیماری دچار اختلال و اشکال شده، کمک می کند.

بیماران ام اس می توانند با انتخاب شیوه زنبوردرمانی و دریافت نیش زنبور و تحریک اعصاب و ترمیم غلاف های میانی اعصاب آسیب دیده، عوارض ناشی از بیماری ام اس را درمان کنند. تحقیقات نشان می دهد که زنبوردرمانی شیوه مناسبی برای درمان بیماران مبتلا به آرتریت، استئو آرتریت و ام اس است و می تواند نتایج چشمگیری را در روند درمان بیماری ارائه کند. تحقیقات جدید نشان می دهد سم نیش زنبور با تحریک روند مرگ سلول ها و حذف به موقع آنها از بدن می تواند از ابتلا به سرطان ها در انسان پیشگیری کند. شـما باید بـه او توجه و اهمیت بیشتری نشان بدهید.

دیدگاهتان را بنویسید