پرشین استاندارد – چگونه با نمک دریا حمام کنیم؟

وی افزود: این بیمار از روستای ‘بهمدی’ در 35کیلومتری جاسک به این مرکز درمانی آورده شد و طبق معاینه انجام شده چندین زنبور وی را نیش زده بودند. «مراد امدادی» افزود: فاطمه به همراه بچه های دیگر در حال بازی بود که چند تن از بچه ها به لانه زنبور چوب زدند.

یکی دیگر از مواد مفید برای درمان نیش زنبور عسل استفاده از گیاه یا ژل آلوئه ورا می باشد.این ژل می تواند درد، تورم و خارش را تا حدود بسیار زیادی کاهش دهد .کافیست این ژل را به محل گزش حشره بمالید . عسل را بر روی منطقه آسیب دیده گذاشته و پس از خشک شدن موضع را بشویید. استفاده از کمپرس یخ اولین اقدام در درمان ورم ناشی از نیش حشرات می باشد .با استفاده از این روش درد شما کاهش یافته و از بروز التهاب جلوگیری می شود .کافیست تکه های یخ رادر پارچه نازکی قرار دهید و با قرار دادن آن بر روی منطقه آسیب دیده به مدت 15 دقیقه از شدت تورم و درد بکاهید.

حالا از شما که جن گیرهای ماهری هستین درخواست کمک شده تا با آزاد کردن جن، طلسم جن رو باطل کنین. 5. گذاشتن خمیر درست شده از جوش شیرین و آب در محل گزش، به کاهش درد کمک میکند. از دکتر داروساز برای انتخاب داروی مناسب کمک بگیرید. «میری پور» یکی دیگر از همراهان بیمار، گفت: فقدان پادزهر نیش زنبور و پرستار کافی برای مراقبت هم می تواند باعث مرگ شده باشد. با توجه به اینکه کودک فوت شده با نام «فاطمه روشنی» پدر خود را از دست داده است، یکی از همراهان بیمار به ایرنا گفت: ساعت 15 دیروز، دختر ما با پای خود به بیمارستان آمد و حتی قادر به صحبت بود اما پس از تزریق آمپول از حال رفت و حق خود می دهیم که شکایت کنیم.

برای این کار زنبورها را تحریک کرده و وادارشان می کنند که نیش هایشان را به داخل ابری که از قبل برای این منظور آماده کرده اند فرو کنند. در اینجا هم باید آن موضوع همیشگی را یادتان باشد که آب، داخل گوش عروس هلندی نرود. اول بریم ببینم اصلا عروس هلندیها حمام کردن رو دوست دارن یا نه؟ انواع مختلفی از زنبورها از جمله زنبورهای باریک (بدون عسل)، زنبور سرخ، زنبور زرد یا زنبور زرد اجتماعی، وجود دارند و اکثر افراد نمی توانند آن ها را از هم تشخیص دهند.

دیدگاهتان را بنویسید