پس تصمیمهای عجولانه در مورد رفتار او نگیرید

جن ها مثل انسان جنسیت و نر یا ماده دارند. از نظر لیلا برایت دیدن بچه در خواب یعنی پیدا کردن فرصتی مناسب برای انجام کار ها. يکی از آنها عدم رعايت اصول اخلاقی در انسان ها است. آنها از طریق کاوش در مورد نوع هیجانی که در خواب وجود داشته و کمک گرفتن از تکنیکهایی نظیر تداعی آزاد در مورد رویا تلاش میکنند به معنای نهفته در خواب پی ببرند. به اعتقاد ایرانیان، جنّیان ممکن است هم در زمین و هم در آب زندگی کنند، اما محلهای تاریک و گرم، نظیر حمامهای قدیمی و گورستانها و خرابهها و بعضی آبانبارها و درختان، را ترجیح میدهند.

بر اساس تعابیر این سیرین اگر مردی در خواب ببیند که طلا خریده یا از کسی طلا دریافت میکند نشانگر این است که مالش دچار خسران و زیان میشود و یا مجبور میشود برای جبران یک خسارت دیه و مواردی نظیر آن پرداخت نماید. و در آخر می تواند از یک ضرر و زیان مالی حکایت کند. به طوری که برای زنان نوید بخش یک رویداد خوشایند است اما برای مردان تعبیر مثبت ندارد. این خواب در واقع می تواند به معنای این باشد که خانواده برای بدست آوردن چیزی به مشکل بر میخورد. اگر بچه ای لاغر در خواب خود مشاهده کردید یعنی شما دچار مشکل می شوید.

چنانچه زنی که حامله نیست ببنید حامله شده است ، در زندگی با همسرش مشکل دارد. در این باره باید گفت که روشهای بسیاری برای ارتباط با جن وجود دارد که مشخص نیست کدامیک از آنها صحیح و کدامیک خرافه است. برای آشنایی بیشتر با علل خواب دیدن کلیک کنید. اخيراً خواهري فريب خانمي را خورده بود که کارهاي غيرعادي انجام مي داد و به او گفته بود مي خواهم شما را با امام زمان (عج) آشنا کنم ، او را به جمکران مي برد و مي گفت به من دستور داده اند بايد با پاي برهنه دور مسجد جمکران بدويم .

این خواب لزوما به این مفهوم نیست که دقیقا همین اتفاق رخ میدهد اما دوست شما میتواند به شکل دیگری به شما خیانت کند. نقل شده حضرت سلیمان7 با انس و جن اعمال حج را به جا میآورد.(حرعاملی، همان،13: 207) در روایت دیگری آمده است که حضرت نوح7 زمانی که بر کشتی سوار شد به جن و انس دستور داد روزه بگیرند.(کلینی، همان،4: 306) پیامبر اکرم9 نیز در روایتی فرمودهاند: گروهی از جنها دارای تکلیف هستند که یا رستگار میشوند و یا زیانکار. اگر خانومی پسر بچه ای در خواب به دنیا بیاورد و پسر بلافاصله حرف بزنند؛تعبیرش این است که آن خانوم فوت خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید