چه چیزهایی را به وان خود اضافه کنیم؟

اين حديث اشاره به چگونگی خواب شياطين،که از جن می باشند دارد و انسان را از اين گونه خوابيدن برحذر می دارد. س:علایم جن زدگان چیست ؟ این روش شامل دریافت مقادیر کمی از سم زنبور عسل (ماده حساسیت زا) از طریق تزریق زیرپوستی یا زی زبانی برای یک دوره حدودا 1 تا 5 ساله (با تشخیص پزشک) است. درمان خانگی نیش زنبور عسل شامل خارج کردن نیش و کنترل علائم است. برای درمان حساسیت به نیش زنبور داروهایی مانند اپی نفرین یا آدرنالین تجویز می شود. برای رفع خارش و ورم مصرف داروهایی مانند آنتی هیستامین و بنادریل (دیفن هیدرامین) توصیه می شود.

بدین منظور اطلاعات بیمارا مانند سن، وزن، علائم ایجاد شده و نوع حشره ای که او را نیش زده برای کمک به درمان و اقدامات لازم است. برای درمان عفونت می توانید از آنتی بیوتیک ها استفاده کنید. متخصص آلرژی، ایمنی درمان یا حساسیت زدایی (تزریقات آلرژی: Allergy Shots) را تجویز خواهد کرد. اگر نسبت به نیش زنبور عسل واکنش آلرژیک داشته اید، پزشک دستگاه تزریق خودکار اپی نفرین را تجویز خواهد کرد. اگر فردی دچار واکنش های حساسیتی شدید نسبت به نیش زنبور عسل شده است، سریعا با اورژانس تماس بگیرید.

راه های تنفسی و دهانی فرد را چک کنید. از لباس های محافظتی مانند پیراهن آستین بلند و دستکش در فضای باز استفاده کنید. لازم است که برای پیشگیری از واکنش آنافیلاکسی همیشه همراهتان باشد. برای تسکین درد و کاهش ورم روی ناحیه یخ قرار دهید. فرد را در حالتی راحت و گرم قرار دهید. اگر فرد علائم شوک آنافیلاکسی دارد او را در موقعیت شوک قرار دهید.

قبل از شستن سگ حتماً باید بدن او را به طور کامل شانه بکشید تا هیچ گرهای باقی نماند. اگر در خواب ریش ببینید، نشانه آن است که با فردی به بحث و مخالفت خواهید پرداخت، و برای پیشی گرفتن از او تلاش فراوانی خواهید و در این مقداری پول از دست خواهید داد. گاهی نیز این بود توسط جنی که قصد جلب توجه یا ابراز علاقه داشته باشد، وارد اتاق می شود. با این روش بدن بیمار در برابر عامل حساسیت زا به مرور تحمل نشان می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید