همه چیز درباره اجاره ماشین توی کیش

کیش یکی از قشنگ‌ترین جاها برای سفر توی ایران است. بیشتر سفرها به کیش با هواپیماست، به خاطر همین شاید تردد توی خود شهر کیش و گشت و گذار توش دغدغه خیلی‌ها باشد، مخصوصا این‌که جاذبه‌هاش با فاصله از هم قرار دارند. حالا راه‌حل این رفت‌وآمد چیست؟ توی کیش چه امکاناتی برای این قضیه وجود دارد؟ آیا اجاره ماشین توی کیش همیشه با قیمت‌های زیاد امکان‌پذیر است؟ چه ماشین‌های جذابی این‌جا برای اجاره وجود دارد؟ کدام شرکت رنت خودرو قابل اعتماد است؟ از کجا پیدایشان کنیم؟

اگر تجربه اجاره خودرو در کیش را ندارید این یادداشت می‌تواند یک راهنما برای شما باشد.


نکات اولیه برای رنت خودرو در کیش

این‌که یک شرکت معتبر این‌کاره برای اجاره ماشین توی کیش پیدا کنیم چندتا نکته دارد.

اولیش این است که وارد خیابان‌های کیش که شدید به حرف کسانی که شعار ماشین ارزان می‌دهند توجه نکنید، بیشترشان مجوز و شرکت فیزیکی برای این کار ندارند و توی قضیه پس دادن پول و قرارداد به مشکل می‌خورید و دستتان جایی بند نیست.

اجاره ماشین ارزان در کیش

اجاره ماشین ارزان در کیش از روزی ۲۰۰ هزار تومان شروع می شود که ارزان ترین اجاره خودرو در کیش شامل النترا و لنسر است.

یکی از خدمات ما که توانسته این شرکت را نسبت به دیگر رنتکارها متمایز کند ارائه  ارزان ترین اجاره ماشین در کیش است. 

متقاضیان اجاره خودرو در کیش به دنبال خودروهای اجاره ای کمتر از ۵۰۰ هزار تومان می باشند. با کمتری نرخ کرایه ماشین در کیش می توانید از خدمات رنت کنیم بهره مند شوید. خودروهای اجاره ای ارزان در کیش شامل خودروهای زیر است:

  • اپتیما
  • کیا اسپورتیج
  • رنو داستر
  • سراتو
  • نیسان جوک

برای اجاره در جزیره، تعداد روز های درخواستی مشتریان بر روی قیمت اجاره خودروها تاثیر به سزایی دارد. شما می توانید خودروهای اجاره در کیش را به صورت روزانه، هفتگی و ماهیانه اجاره کنید. توجه داشته باشید هر چه تعداد روزهای رزرو خودروی مورد نظر شما بیشتر باشد، هزینه کمتری بابت هر ۱ روز اجاره خودرو کیش می پردازید. برای اطلاع بیشتر از قیمیت کرایه خودرو در کیش می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

اجاره ماشین در کیش با راننده و یا بدون راننده، توسط شرکت‌های متفاوتی انجام می‌شود. شما می‌توانید پیش از سفرتان به کیش، ماشین مورد نظرتان را از سایت کیش بوک رزرو کنید و با خیال راحت برای بقیه سفرتان برنامه ریزی کنید، بعد از رسیدن به جزیره، ماشین در فرودگاه یا محل اقامتتان به شما تحویل داده می شود.همچنین اجاره خودرو در فرودگاه کیش و یا محل اقامتتان گزینه‌هایی هستند که می توانید در طول سفر از آن بهره ببرید. می‌توانید پس از رسیدن به جزیره، از طریق نماینده برخی از این شرکت‌ها اقدام به اجاره خودرو کنید. علاوه بر این‌ها در همه جای جزیره، نمایندگی این شرکت ها وجود دارد ولی با رزرو پیش از سفر می‌توانید از تمام ساعت‌های سفرتان به شکل بهینه استفاده کنید.

شرایط و قوانین اجاره ماشین در کیش

در شرکت اجاره اتومبیل کافه رنت، اجاره خودرو در تهران و دیگر شهرها مانند اصفهان، شیراز و تبریز شامل قوانین مشترکی از جمله قوانین مربوط به خسارت، خلافی و محدودیت کیلومتر می باشد. اما شرایط و قوانین اجاره ماشین در کیش متفاوت از دیگر شهرهای ایران می باشد. 

اگر قصد اجاره خودرو در کیش را دارید، باید به این نکته دقت کنید که با خودروی اجاره ای تان، فقط در جزیره کیش اجازه تردد دارید و مجوز خروج از جزیره را ندارید. از دیگر قوانین مهم اجاره خودرو در کیش پرداخت جریمه است که با تهران متفاوت است و شما ملزم به پرداخت تمامی جریمه ها در خود جزیره هستید. داشتن حداقل 20 سال سن یکی دیگر از شرایط اجاره خودرو در کیش می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید