معرفی ۵ تا از بهترین سایت های دریافت کد تخفیف

اگر جزو کاربرانی هستید که زیاد خرید اینترنتی می کنید؛ امکان دارد دوست داشته باشید مانند دنیای واقعی؛ تخفیف ?️ بگیرید. بهترین سایت های دریافت کد تخفیف فارسی به شما کمک می کنند تا به این خواسته دست پیدا کنید. پس اگر به دنبال تخفیف گرفتن در دنیای مجازی هستید مطلب امروز انزل وب را حتما مطالعه بفرمایید.

سایت دریافت کد تخفیف فروشگاه ها رایگان

Best Farsi Websites For Finding Discount Code

شاید اولین سوالی که با دیدن عنوان مطلب امروز به ذهنتان رسیده باشد این باشد که کد تخفیف چیست؟ کد تخفیف که کوپن تخفیف یا بن تخفیف هم نامیده می شوند کدهایی شخصی هستند و یا اینکه به صورت عمومی منتشر می شوند و در واقع به عنوان یک مشوق برای خرید به مشتریان ارائه می شود و قیمت کالای نهایی را کاهش می دهد. کد تخفیف می تواند ابزاری جالب برای صاحبان فروشگاه های تجارت الکترونیکی باشد تا بتوانند خریداران را جذب کنند و مشتریان را به خرید دوباره تشویق کنند.

انواع بن تخفیف

به طور کلی کوپن تخفیف را به سه روش ارائه می دهند:

  • کد تخفیف درصدی – در این روش از قیمت نهایی محصول به صورت درصدی تخفیف داده می شود. توجه داشته باشید که این تخفیف تنها شامل قیمت کالا می شود و هزینه های حمل و نقل و مالیات را شامل نمی شود.
  • ارسال رایگان – این کد تخفیف کننده مشتری را از پرداخت هزینه حمل و نقل معاف می کند. این هزینه می تواند شامل سفارشات ارسال شده در داخل کشور یا خارج کشور باشد.
  • کد تحفیف ثابت – این کد مقدار مشخصی را برای خریدار تخفیف می دهد. حداقل آشتانه خرید را می توان تعیین کرد و یا می تواند برای هر مقدار سفارش اعمال شود. به عنوان مثال ۲۰۰۰۰ تومان تخفیف برای سفارشات بالای ۱۰۰۰۰۰ تومان یا ۲۰۰۰۰ تومان تخفیف برای تعداد سفارشات بالای ۵ عدد.

کدهای تخفیف محدود حس فوریت را در خریدار ایجاد می کند و این بدان معناست که این تخفیف ها همیشگی نخواهند بود و خریدار تلاش می کند که برای استفاده از کد تخفیف اقدام کند.

کوتخفیف یکی از بهترین سایت های کد تخفیف

کوتخفیف یکی از معتبرترین سایت های کوپن تخفیف است که فعالیت خود را از سال ۹۰ آغاز کرد. کوتخفیفدر تلاش بوده است تا بزرگترین بستر تخفیف را در ایران تشکیل دهد و هزینه زندگی کاربران را تا حد اانمکان کاهش دهد و گواه این حرف ارائه تخفیف های ۴۰ تا ۱۰۰ درصدی است. در این سایت دریافت کد تخفیف؛ شما می توانید تخفیفات عالی را برای رستوران ها؛ کافی شاپ ها؛ استخر، باشگاه های بدن سازی، شهر بازی؛ تئاتر کودک؛ هتل و غیره دریافت کنید. علاوه بر تهران؛ کوتخفیف در شهرهای مشهد، تبریز، اصفهان؛ کرج؛ شیراز و مازندران مشغول فعالیت است. برای استفاده از کد تخفیف دیجی کالا؛ مقداد آی تی؛ ابزارمارت؛ نماوا و بسیاری از سایت های دیگر شما باشد کلا ۴ مرحله زیر را دنبال کنید:

  • در سایت کوتخفیف عضو شوید.
  • اسم فروشنده مورد نظر خود را کلیک کنید.
  • از سایت فروشنده خرید کنید.
  • تخفیف را در حساب کاربری خود دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید